Avatar uživatele
Cvrčák

Které z těchto polských měst byste mi doporučili navštívit a proč?

Prosím, hlasujte v anketě.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Viktorie II. před 951 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Viktorie II.

Krakov

Určitě Krakov. Jeho historické jádro nemá v Evropě obdoby. Hrad Wawel, Sukienice, Barbakan a mnoho dalších historických skvostů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Krakov

Wieliczka – zde možno a NUTNO (bo jiného tam nic) zhlédnout nejkrásnější solný důl Evropy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

jiné město

Samozřejmě Krakov, ale doporučuju také Vratislav (Wrocław). Další v mém subjektivním pořadí zajímavosti jsou Čenstochová, Gdaňsk, Jelení Hora (Jelenia Góra)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

jiné město

Wroclaw, Gdansk, Krakow, Varšava.
Proč ? No přece proto, že jsou to nádherná města, každé strochu jiné. I ta Varšava má krásně obnovené staré město a zámky v parcích na okraji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Krakov

Za mne Krakow a po cestě se můžete stavit v Kalwarii Zebrzydowske a v Čenstochové. Gdaňsk je také pěkný, ale daleko. Ve Varšavě toho k vidění moc není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Krakov

Hodně historie.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Krakov

Moc se mi tam líbilo.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

jiné město

Krakow, ak si chcete upiecť „buřta“ železný Wawelský drak vám ochotne poslúži ohňom https://www.le­tenkyzababku.sk/wp-content/upload­s/2020/02/Kra­kov_Wawelsky-drak.jpg

Lomža – ak si privstanete, (aspoň o 5 hodine ráno) môžte v uliciach stretnúť veveričky a iné lesné zvieratá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Krakov

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, já bych vám klidně doporučil přístavní město Gdaňsk. Když jsem odpověděl před pár lety na nabídku praca Gdańsk od https://www.hit­praca.pl/praca/gdan­sk/ , tak jsem měl taky obavu, když jsem se stěhoval. Ale po měsíci jsem zjistil, že je to vlastně super město plné dobrého jídla a příjemně naladěných lidí. 😉

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek