Které z těchto pití vám nejvíce chutná?

Nejlepší odpověď
zjentek

čaj

Doplňuji:
cokoli domácí +byliny

Další odpovědi
badisko

voda s citrónem či bez citrónu

zase chybi jina odpoved …piji prevazne cistou vodu bez bublinek.. ale s tve ankety asi takhle
1 .voda bez citronu
2 .pivo nealko ..10..11..12.­.cerne.. rezane to je fuk nejvis piji Harp..a Guinness
3 .caj Mate s karamelem
4 .vino cervene (Modry portugal..Frankovka atd..
5 .kava (turek s mlekem 2 cukry ..nebo turek cisty)
6 .voda s citronem (a cukrem)
7 .horka cokolada..(nee granko ..ale kakao nebo cokolada se skorici..

brillant

pivo

Braník

pivo

Doplňuji:
Jasná volba z Plzně

Pecudka

pivo

anonym

pivo

Jasná volba z Budějic – 12º

tekumseh

pivo

dudu

víno

ManInBlack

horká čokoláda

Beltrix

horká čokoláda

hanny 2

víno

Takže – piju bílé víno – Rulandské šedé,Chardonna­y,Ryzlink vlašský .........
 – pivo – jen v létě na žízeň,většinou nealko Radegast
-voda mírně perlivá ,nebo z kohoutku,někdy s citronem
 – káva capuccino,někdy s cukrem
 – čaj každé ráno,většinou ovocný,v zimě pečený čaj vlastní výroby

KlárkaT

víno

Jsem z jižní Moravy a víno mně prostě koluje v žilách.

.m.a.t.a.

káva

Elenka

horká čokoláda

honza19hk

pivo

motlajs

čaj

Deli

káva

Jelikož momentálně kojím, pivo a víno si musím nechat na později, ale moc se těším, až si dám sklenku sektu, ten zbožňuji.
Momentálně, když si chci udělat radost, tedy nejvíc hřeším kávou Latté.

mojitek

káva

espresso…espres­so…espresso,je­dině pravý a dokonalý espresso.

Bedy

čaj

Čaj – a to černý nebo earl grey. Občas si dám i zelený a nepohrdnu bylinkovým (mátový, apod.).