Smack

Které vitamíny a minerály jsou nejlepší na noc před spaním?

Nejlepší odpověď
paul1

Možná malý vitamín: R.U.M. (tzv. prcek)

Další odpovědi
quentos

Hořčík (přispívá ke správnému fungování mozku, takže i ke správnému spánku; více viz v knize S. Stevensona „Spánek je umění“).

Kepler

Mně se nejvíc osvědčil Schlaf Getränk (šláftruňk) v podobě vodky s džusem. V nouzi je ale dobrý každý šnaps.

Ametyst

Dobře působí vitamíny B. Lze si to vyložit i tak, že v tekutém pivním stavu jsou nejlépe vstřebatelné. Úplně nejlepší je „naše černá devatenáctka“ pardubický porter.