Avatar uživatele
postcd

Které viraminy/minerály si myslíte, že je vhodné dokupovat ve formě tablet a proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

dlouhodobě užívám Pangamin obsahuje skoro
všechny vitamíny, minerály, bílkoviny a další..
http://www.le­kynadosah.cz/pan­gamin-draze-300drg-~z85952264004­10.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

človek je na zemi už nejaký ten miliónik rokov a dnešné reklamné kampane fungujú tak pár desaťročí.

udivuje ma, že sme bez tabletiek na všetko prežili.

;-Q

resumé:
žiadne tabletky, stačí vhodne upraviť stravu.

a prečo?
lebo nie je všetko pravda, čo je v reklame.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Žádné.

Člověk by měl více přemýšlet o skladbě stravy, potom
nebude potřebovat žádné „umělé“ vitamíny ani doplňky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

já si dávám občas koloidní minerály, ale asi by se měly užívat dlouhodoběji než jen občas, aby byl znát nějaký účinek…
ale je pravda, že se mi klubal na rtu opar, po pár dávkách tohohle záhadně zmizel, což se mi nikdy nestalo.. opar se mi vždycky projevil až dokonce, tzn. s bolestí a mokváním a teď po něm není ani památky, dá se říct ze dne na den… nevím, jestli pomohlo zrovna toto, ale jestli jo, tak klobouk dolů.. nic jiného jsem na ten opar nedávala…

jinak si počti, co to všechno údajně umí podle toho popisu na heurece :)

Zdroj: http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/aurum-koloidni-mineraly-300-ml/specifikace/#sec­tion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simoneta

Naši mi kupovali Vitamín C+ Zinek, abych měla silnější imunitu a nebo ještě Biosil, ten je ale lepší spíš pro nehty,vlasy a pokožku. Jinak nejlepší je jíst hodně ovoce a zeleniny :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Snažím se to tělu dodávat ve stravě. Ale aktuálně pojídám magnesium (s B vitamínem) – na nervy.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Žádné minerály a vitamíny dokupovat neni vhodné. Přirozené , vhodnější, a lepší pro tělo je, brát si minerály i vitamíny přímo z různorodé a pestré stravy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek