postcd

Které viraminy/minerály si myslíte, že je vhodné dokupovat ve formě tablet a proč?

Nejlepší odpověď
briketka10

dlouhodobě užívám Pangamin obsahuje skoro
všechny vitamíny, minerály, bílkoviny a další..
http://www.le­kynadosah.cz/pan­gamin-draze-300drg-~z85952264004­10.html

Další odpovědi
arygnoc

človek je na zemi už nejaký ten miliónik rokov a dnešné reklamné kampane fungujú tak pár desaťročí.

udivuje ma, že sme bez tabletiek na všetko prežili.

;-Q

resumé:
žiadne tabletky, stačí vhodne upraviť stravu.

a prečo?
lebo nie je všetko pravda, čo je v reklame.

ivzez

Žádné.

Člověk by měl více přemýšlet o skladbě stravy, potom
nebude potřebovat žádné „umělé“ vitamíny ani doplňky.

Luxx

já si dávám občas koloidní minerály, ale asi by se měly užívat dlouhodoběji než jen občas, aby byl znát nějaký účinek…
ale je pravda, že se mi klubal na rtu opar, po pár dávkách tohohle záhadně zmizel, což se mi nikdy nestalo.. opar se mi vždycky projevil až dokonce, tzn. s bolestí a mokváním a teď po něm není ani památky, dá se říct ze dne na den… nevím, jestli pomohlo zrovna toto, ale jestli jo, tak klobouk dolů.. nic jiného jsem na ten opar nedávala…

jinak si počti, co to všechno údajně umí podle toho popisu na heurece :)

Zdroj: http://vitaminy-a-mineraly.heure­ka.cz/aurum-koloidni-mineraly-300-ml/specifikace/#sec­tion

simoneta

Naši mi kupovali Vitamín C+ Zinek, abych měla silnější imunitu a nebo ještě Biosil, ten je ale lepší spíš pro nehty,vlasy a pokožku. Jinak nejlepší je jíst hodně ovoce a zeleniny :)

lota

Snažím se to tělu dodávat ve stravě. Ale aktuálně pojídám magnesium (s B vitamínem) – na nervy.:-))

Drap

Žádné minerály a vitamíny dokupovat neni vhodné. Přirozené , vhodnější, a lepší pro tělo je, brát si minerály i vitamíny přímo z různorodé a pestré stravy.