mikee.nikee

Které video na youtube obsahuje návod jak nainstalovat takovouto wordpress šablonu ?

Mám wordpress šablonu v html/css + bootstrap a nevím jak ji nainstalovat na wordpress aby vše v pořádku fungovalo. Dáte mi prosím nějaký URL odkaz na video na youtube kde někdo vysvětluje jak na to ?

Odpovědi
ondra07

Poradím ti stránku, kde najdeš experty na WP a oni ti poradí.
Webtrh.cz- napíšeš tam, co potřebuješ a oni ti poradí i zadarmo někteří.. nebo za to, že jim pak napíšeš kladné hodnocení.

Jsou tam experti přes programování apod věci.. :) Zaregistruj se tam, vřele doporučuji !!
Doplňuji:
Poptávky-vývoje programování.. a tam napíšeš dotaz.. že potřebuješ pomoct s wordpressem, můžeš to i rozvést.. hodně lidí se ti ozve :)