fifo

Které video na youtube ma nejvíc počet shlednutí? Já našel pitbull pres 215 000 000.

Doplňuji:
Taky se ni to nezdá!! Třeba takové U2 má daleko min shlédnutí.

Nejlepší odpověď
barnajka

Nevím, jestli je to úplně nejvíc, ale mrkni na Justina Biebera – tuším, že klip ' Baby' ;)
Doplňuji:
Taky se mi to číslo nezdá být úplně košer… Buď jsou v tom nějaký nekalý čachry-machry, a nebo jsou ty Biebrovy fanynky tak moc posedlý, že si každá jeho videa pouští 10× denně minimálně. Jinak to snad ani není možný :))
Když si vezmeš, že i ty největší legendy jako např. Beatles, Queen, Rolling stones, Elvis Presley nebo Michael Jackson mají sotva ‚usmolených‘ 100 000 000 (a za několik let!!!)…nechce se věřit, že Bieber tolik zhlédnutí nasbíral za tak kratičkou dobu…
Ale asi holt platí, že kdo umí, umí.
Justin je zkrátka šikovný klouček.
Prý Kurt Cobain moderní doby :))

Další odpovědi
geoorg

Barnajka má pravdu

Justin Bieber – Baby ft. Ludacris
689 763 505 s­hlédnutí

tomu se mi nechce věřit…