zjentek

Které veličiny jsou zcela zásadní pro šíření koronaviru, způsobujícího kovídka?

Příklad: Teplota? Tlak? Hustota obyvatel? Nadmořská výška?

Děkuji.

Odpovědi
Hlada

Média, šíření paniky a různé chaotické pokusy o ovládání lidí.

elkon

Zřejmě nesleduješ dění kolem sebe. Hygiena a kapénky. Divím se, že to nevíš, když zjevně nemáš jiné zájmy, soudě z tvých neustálých dotazů na stejnou věc (a tou je Covid).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon, takže mi chceš tvrdit, že když se všichni umyjeme a 100% zabráníme šíření kapének, což pozor – JE MOŽNÝ (to záleží, koho si zvolíme do vlády), takže v tu ránu je po kovidu a nevíme, proč ho vlastně řešíme?

zjentek

…Když tak všechno víš a znáš, tak mohl bys mi smysluplně odpovědět i zde>>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proleze-kovidek-skrze-karton