marci1

Které věci chlap nikdy neudělá (bohužel)?

Třeba:
Nebude brečet u romantických filmů
Nezajde si na kosmetiku, manikúru ani pedikúru
Nekoukne se do mapy a návody čte až nakonec
Nevezme si ven kabelku
Neřekne si o pomoc
🙂
https://www.jsme­kocky.cz/clanek/a­dela-cisarovska/sex-vztahy/veci-ktere-chlap-nikdy-neudela-bohuzel?
Obr.: pixabay

A další? Co myslíte?

Doplňuji: Prosím ty, které tato zábavná otázka uráží, a rozhodně není míněna proti mužům, aby neodpovídali. 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Romantické fimy mu připadají přiblblé a kýčovité, kosmetika dělá z chlapů metrosexuály a buzny, péči o ruce a nohy zvládne sám, bez mapy to radši neriskuje. Na co návody, sám to musím přece vědět líp. Ekvivalenty dámských kabelek pro muže existují – přes rameno a na opasek, ale nosím je jen v létě, kdy mám nedostatek kapes. O pomoc si říkám často, přece nebudu dál ničit své zchátralé tělo a myslivnu. 🙂

Další odpovědi
mosoj

1. Nebudu brečet u romantických filmů K pláči je mnoho dalších důležitějších skutečností.
2.Nezajdu si na kosmetiku. Vážím si svých našetřených peněz a přírodě neporučím. V posteli to praskne.
3.Nemáš pravdu a návod kde je napsáno jak strčit zástrčku do zásuvky opravdu nečtu.
4. Nepotřebuji kabelku, mám příruční tašku přes rameno.
5. Pokud něco sám nezvládám tak co mně zbývá ?

Nevidím na této otázce nic zajímavého ani zábavného. Pouze " aby řeč nestála".

aliendrone

NJN – a co si pomůžu, žejo?

U romatnických filmů prostě řvát NEBUDU z principu. Prostě NE, to se nedělá.

Na manikůru občas chodím, protože rád něco kutím a ne všechno jde dělat v rukavicích. (tedy MNĚ to nejde ;) :D) Péče o ruce, především o nehty je otravná, zejména leštění. Jasně – dá se, ale proč, když jsou na to profíci a mě to NEBAVÍ?

Nechápu odkud se berou řeči, že chlap nekouká do mapy/nečte návody. Žádného takového neznám, naopak! Tohle mi přijde spíš jako doména žen – viz obsluha TV, pračky apod. přístrojů. (Tedy pokud se nejedná o případ, jaký popisuje mosoj – v takovém případě návod SKUTEČNĚ NENÍ POTŘEBA!)
BTW – KDO ještě používá tištěnou mapu v době GPS navigací a smartphonů? ;) :D

Kabelku si vezme akorát buzna, sry za ten výraz, ale je to tak.

Kdybych si nedokázal říci o pomoc, tak NEVÍM kde bych dnes byl. Jednodušše proto, že existuje MNOHO situací/činností, které samotný jedinec nezvládne, i když uznávám, že se mnohem raději spoléhám sám na sebe.

BTW – zajímalo by mne co je „bohužel“ na tom, že si chlap nevezme kabelku. (tedy v podstatě nanic nosítko) Kufřík je praktičtější, pevnější, lejstra se v něm nezmuchlají a je MNOHEM přehlednější. A vím o čem mluvím, už jsem pár dámských kabelek viděl – včetně obsahu! – kdepak kabelka! ;) :D :D

Edison

Nikdy u sebe nepoužije tampon k tomu, k čemu je určen. To ostatní, co tazatelka píše, jsou nesmysly.

zjentek

Původně jsem nechtěl odpovídat, ale teď po tvým doplnění to vypadá, že by mně otázka mohla urážet či nedejbože byla míněna proti mne, takže:

Normální chlap se s ženskýma nebaví! (Třebas)

;)

PS: Sháním takový matrace, jako máš na obrázku. Vzhledem k tomu, že tam nemáš uvedenej zdroj, tak bys mně možná mohla poradit, jelikož to musí být zákonitě TVŮJ OSOBNÍ OBRÁZEK, pánč jinak už by tady otázka DÁVNO nebyla (což stále hrozí, pánč jsi nezamazala tu mužskou tvář vedle tebe )

Takže laskavě prokaž, že dotyčnej s umístěním fotky souhlasí (ask ivzez how), jinak budeš tvrdě, ale TVRDĚ víš co............... no trestána! ;)

hapiky

Nikdy bych nešel ke gynekologovi, nikdo mi ničím nezkazí chuť k jídlu ani oplzlými řečmi, nemyji okna ani schody, nečtu beletrii, neholím si nohy a ponožky schovám nejčastěji pod gauč.....

Rokio

Nikdy neotěhotní.

ivzez

Marci, nezlobte se na mne, ale mně to nepřijde
ani trochu vtipné, přijde mi to trapné a hloupé.

Použila jste cizí text bez souhlasu jeho autora
(uvést zdroj stačí v případě „volných“ textů).

A chybí tam podle mne jedna podstatná věc:
Muž by se pod záminkou „legrace“ nepokoušel shazovat ženy.

zjentek

Ivzez, má to jeden háčček: Seriózní muž, který přitom ALE VŮBEC „neshazuje“ ženy, se může dočkat akorát toho, že velice brzy bude nosit kabelku.
Za druhý na muže, který za žádných okolností „neshazuje“ ženy, by si měli dát v prvé řadě velkýho majzla jejich manželé. Víte o čem mluvím, je to v genech takže i VY to cítíte, i když dobře tajíte ;p

marci1

Ad „zjentek“: Super přírodní matrace: https://www.johann-malle.cz/ 🙂

marci1

„Žijete jenom jednou. Tak by to měla být zábava.“ 🙂
Citát: Coco Chanel

Edison

Marci, existuje jistá skupina chlapů, kteří právě to, co píšeš dělaj docela s oblibou. Ale ten tampon nejde ani jim… 😉

marci1

🙂 To jo. Chlap by tampony ani v obchodě nekoupil. 🙂 Muž (většina) ano. ♥

Edison

Proč by je nekoupil? Další blbost… 😁