Avatar uživatele
anonym

Které variantě zobrazení přehledu otázek byste dali přednost ?

variantu B je možné vyzkoušet na https://bit.ly/3e­MIqdf (je to novinka ve verzi 1.2 doplňku)

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Herjulfson, Vojta24 před 1374 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

je mi fuk (jsem nad to povznesen, jen jdu kolem, vlastně jsem ani odpovědět :-)

Je to úplně nepodstatné, mě spíš vadí jak primitivní otázky se zde vyskytují. To kdyby se dalo řešit, aby tyto nesmyslné výlevy byly rovnou zablokovány. Možná jejich autoři, jsou totiž stále stejní. Někdy ale změní nick.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Vojta24

B

přijde mi, že většina těch otázek se vejde na jeden řádek, takže by to nemuselo být tak roztahaný. Klidně by se na stránku mohlo vejít víc otázek a ta mezera pod otázkou by mohla úplně zmizet – asi teda i za cenu dalšího zmenšení fotky.

Hlavně ale, bych ocenil jinou věc. Když otevřu titulní stránku chtěl bych mít nějak zašedlé otázky, které jsem už měl otevřené, aby mezi nimi jasně vynikly ty nové jako v email klientovi – nové třeba tučně, ty už zobrazené kurzívou.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lgee

jiné rozvržení (prosím rozveďte v čem by se mělo lišit)

B, ale odpovědi dole jak teď jsou a hvězdičky (zajímavé) tak jak si uvedl.

Upravil/a: Lgee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ElonMusk

A

V té “B” variantě jsou jen vymazány doplňující informace, o úspoře místa se myslím příliš mluvit nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

B

.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je mi fuk (jsem nad to povznesen, jen jdu kolem, vlastně jsem ani odpovědět :-)

Moc toho nevidím obrázek je příliš malý,
jen to, že varianta A má větší ikony jinak
je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

A

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

B

Variant B je prehľadnejší, dokonca aj pre zarytých mobilistov.
Osobne by som dala autora otázky až úplne vpravo. Pre mňa osobne nie je podstatný autor, ale otázka a odpoveď. Aj keď niektorí zas najprv hľadajú autora a výšku „bankového konta“.
Možno potom, keď si to prečítam sa pozriem, kto to písal, aj keď tam môžem s hrôzou vidieť svoj nick. Toto, takú sprostosť som sem vložila ja? Hrozné!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

A

Varianta B mi přijde moc strohá. Už bych si na to asi nezvykla. Líbí se mi ty doplňující informace hned pod otázkou, jako to máme nyní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

jiné rozvržení (prosím rozveďte v čem by se mělo lišit)

Líbí se mi varianta B.

Uvítala bych ale, kdyby se po najetí myši na otázku
zobrazil náhled dalšího textu.

Je mi to líto, ale dost otázek za rozkliknutí nestojí,
je to ztráta času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je mi fuk (jsem nad to povznesen, jen jdu kolem, vlastně jsem ani odpovědět :-)

Jsem na fotce!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Horryk

A

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Dby „Jsem na fotce!!!!“

Nie je to náhodou „zoznam hľadaných“?

před 1370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ach led.

před 1369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

geOrge,

zřejmě nepočítáte s doplněním k otázce. Někdy je důležité pro pochopení otázky, pro vložení odkazu na text atd.

Kategorie nepovažuji za zbytečné. Pochybuji, že by tazatelé vkládali jednoznačné otázky.

Třeba na některý výraz bez kategorie se dá reagovat z pohledu jazyka, tedy významu, jeho etymologie a třeba užitku v přírodě.

Nebo na jiný dotaz mlže být rozdílná odpověď, pokud je zařazený jako zábava, nebo je to jinak.

Podle toho se mohou lišit odpovědi. O tom jsems e přesvědčila několikát.

Co některé neotázky, které jsou konstatováním a třeba na půl stránky?

Pamatuji už nejméně dvě změny, takže pokud se něco změní, přizpůsobím se.

Myslím si, že ale jakákoliv změna vzhledu nezmění uživatele, tedy nezajistí kvalitu dotazů.

Odpovědi ztratily svůj původní charakter, málokdo si přečte pravidla, takže mnoho dotazů je zbytečných. Navíc chybí tolerance.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Ano, tolerance odstraňovačů příspěvku.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Hufnágl,

už sem chodíte dost dlouho, a to ještě nevíte, že příspěvky odstraňuje admin?

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Chceš tím říct, že Drap, potažmo i ty, jste admini, když můžete „smazat“ příspěvek? Cituji Drapa: Zlatý
Drap

Nebyla to otázka, jen upozornění, že jsem smazal otázku týkající se reklamy…
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/drap-smazal-sporici-ucet-ale-kam-zmizela-moje-odpoved#discussion

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

zmazať príspevok môže len admin!
zlatý a strieborní môžu príspevok (okrem diskusie) nahlásením skryť

Drap by mohol naozaj zmazať otázku, len za aspoň jednej z dvoch podmienok:
1 – ak by mal administrátorské práva
2 – ak by dokázal nabúrať stránku (bol by hacker, či ný záškodník) https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/drap-smazal-sporici-ucet-ale-kam-zmizela-moje-odpoved#discussion

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

1 – je správně!

před 1373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

to ako viete?

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

led,

je pravda, že se často používá nesprávně sloveso „smazal“, správně má být skrýt nebo nahlásit.

Z toho vznikne nedorozumění.

Reagovala jsem na výraz " odstraňovače", neuvědomila jsem se, že je se dá význam brát tak, jak se komu hodí.

dívala jem se na odkaz, Drap se rovněž špatně vyjádřil, když napsal, že otázku smazal.

Johana na rozdíl od Hufnágla pochopila.

Takže nikdo jiný než admin nemá právo otázku smazat, ale jen nahlásit nebo skrýt.

Opakuji, kdo chce pochopí,. že konečné slovo má admin.

Stříbrný nebo zlatý může nahláit SVOU otázku, odpověď´= tedy ji nejen skrýt, ale adminovi dává najevo, že je to jeho rozhodnutí, aby nahlášení potvrdil.

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vojta24: nějak takto ? http://imgbox­.com/bsZ4y28W … to označování už shlédnutých by určitě taky šlo, na to stačí jen oživit :visited selektor u odkazů, který je teď na odpovědích potlačen.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

Nó, to je lepší, dokonce i bez těch rámečků vpravo kolem hvězd a žárovek. Přimlouvám se ale hlavně za to „odtučnění“ už přečtených otázek, to bych celkem dost využil a díky moc za tuhle snahu 🙂

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

elkon: není to nijak podstatná změna, proto ji jen doklepnu a zaměřím se zase na jinou. Méně viditelnou, za to snad užitečnější. To skrývání vybraných autorů možné je, takže to přidje taky (až po emotikonech).

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

OK, díky.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ElonMusk: Nejen vymazány, jsou z přesunuty, autor je uveden hned za textem otázky a symbolem ~ , počet odpovědí a hodnocení jsou přesunuty vpravo k piktogramům. V panelu tak zbyla už jen kategorie a čas vložení otázky, které už byly odstraněny s celým panelem jako ne úplně hodnotné informace, viz některé dřívější komentáře Keplera který tu vkládání do kategorií tuším kritizoval jako zbytečné.

Ještě kompaktnějšího provedení lze snadno dosáhnout, stačilo by řádky teď už jen zúžit případně i odstranit okraj kolem avatarů a využít toho, že jsou info lišty pryč.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ukázka kompaktní verze (na obrazovku se pohodlně vejde dvojnásob otázek)

http://imgbox­.com/bsZ4y28W

zařadím ji do v1.3

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lgee: tady stojí za povšimnutí, že ikona s žárovkou a číslem ve variantě B indikuje právě počet odpovědí (možná by bylo vhodnější indikovat to počtem žárovek místo ikonou a číslem, něbo nějak jinak). Každopádně odstranění dále už zbytečného pruhu umožnilo kompaktnější zobrazení. Jaký benefit by přineslo přesunutí indikátoru počtu odpovědí zprava zpět do odstraněného pruhu ?

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet