Podobná otázka už tu byla. Co se děje? Jednoduše zde klesá úroveň, je
to tu o ničem. Seriózních dotazů je málo, ty ostatní stojí za nic.
Je dobře, že už tu není Rokio (píše na dětský web (ve 29 letech!)), ale
nic proti tomu… Pravděpodobně ale má i další falešné účty a nejenom
on. Adminům je to jedno, nechápu jejich myšlenkové pochody. Kdyby byli co
k čemu, zjentek, Rokio a další by odsud dávno letěli… Korunu tomu
nasazuje zdejší AI… Jsem zvědav, kam to všechno dospěje…
Upravil/a: Hofmanm
|
3Kdo udělil odpovědi palec? paul1, da ny, Tonda Káňa
před 6 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Neřeším kdo tu není, ale řada z nich odešla hlavně kvůli otravným blábolům jednoho tydýta, který si říká zjentek a jenž zásobuje hovadinami poradnu, vytrvale a neúnavně, bez ohledu na reakce ostatních normálních lidí.
Upravil/a: elkon
| 0 Nominace Nahlásit |

Chybí annas, aliedrone, Kepler, Gecco a další. A když tu někdo není, tak proč by to mělo být dobře? Já ty lidi neznám. Na blbou otázku blbá odpověď. Spíš ses měl zeptat, kdo by tady neměl být.
Upravil/a: quentos
| 0 Nominace Nahlásit |
Tady uživatelé nikdy nebyli. Ty domnělé zde „vyrobil“ pacient (viz názor/odpověď nick da ny) fiktivně za účelem zisku.
Tak, nyní návštěvnosti serverku i ty správně rozumíš, Adrianko.
|
0
před 6 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Chybí Rokio, Aliendrone, Kepler, Annas,… Někteří další vůbec
nechybí, protože:
https://www.youtube.com/watch?v=Qf6P4VHjdFg
|
0
před 6 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Jak můžeš o zdejších uživatelích něco vědět, když tu dle tvého profilu nejseš prakticky vůbec aktivní?
|
0
před 6 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Elkon, njn. A pokud zmizí zjentek, jsi v píči. Úplně a komplexně. Můžeš to pak konečně zabalit. Konec ostatní hry. Definitivní.
Tak, uslyšel jsi slovo boží o zjentekovi, vlastním usilovném snažení potažmo svých schopnostech, a o serverku. Amen. 🤷♂️🤷♂️🤷♂️
@ Adrianko
Za ten rok a pár měsíců, co ses přihlásil (pokud ne opakovaně), se toho,
zase, tak mnoho nezměnilo.
Úroveň nevalná, návštěvnost nízká, nic nového, pod Sluncem 😉
Ty, kteří by zde mohli být a už zde nepůsobí, bys znát
neměl/nemohl...... Z těch novějších (od roku 2020, se tu a tam někdo
objeví, Hlavně reagují, na ty otázky, do nebe volající (stupidní) 😄
jedna ze stálic, uživatel quentos, s námi má stále, dost práce
Původní záměr, „poradna“, se změnil, v poradnu psychiatrickou.....
(zejména. posledních, 3 – 5 let) 😉
Když si přečteš, pár otázek, za poslední měsíc, nebo zapátráš
i dál. budeš, hned v obraze.
@Adrianko Ne, není. Je to rasista. https://imgur.com/a/Z9OiJaZ (5.11. 2025)
Ale je aktivní na Alíkovi a postavy.cz
A ani Filip84/filip2 už tu není. Což je taky divné…