postcd

Které užitkové zvíře je nenáročné na pozornost a živí se zejména trávou?

tedy je levné, a nemusí se mu člověk věnovat třeba každý den, a nechová se na maso, jí trávu. vím, že slepice dost jedí trávu/broučky v ní, těm se musí asi denně vyměňovat voda. jestli takové zvíře existuje, třeba koza, ovce mi přijde dost náročné na péči, králík také a je na maso což nechci

Nejlepší odpověď
www

Každé užitkové zvíře nějakou péči vyžaduje, minimálně ke zpracování vlastního zvířete, či jeho produktu !
Tvým požadavkům cz snad nejlépe vyhovovaly účely, dokonce ani tu trávu nepotřebují.
P.S: plži mezi užitková zvířata zatím, až na výjimku, u nás nepatří.

Další odpovědi
Lamalam

Šnek nebo slimák. Z těch cizokrajných třeba kapybara nebo tapír.

Questman

Tak si kup krávu.

milablond

Koza pry neni moc narocna… Samozrejme starat se musite o vsechna zvirata.

repetelka

A co by mělo takové zvíře žrát v zimě?