Které stroje, přístroje a zařízení, která vás napadnou mimo hodin jedou pořád nonstop?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi elektrárny, i když ne individuálně. I ty potřebují odstávky. Ale jako energetická síť takto MUSÍ fungovat. Pokud přestanou, bude to znamenat globální průser.

Další odpovědi
jáára

Můj počítač? Jen nutné restarty čas od času…

ivzez

Chladnička.
Kromě pár hodin na odmrazení a umytí mi jede pořád už 17 let.

Mc Merkurion

… uživatel Found v kladení otázek …

Edison

Žádné. Ani hodiny… I ty se musej občas zastavit a vyčistit. Nebo dojdou, nebo… se unavěj – rozbijou. Všdchno má určitou životnost.

Radius

Nonstop jedou třeba počítače a servery internetu, dále vysílače + další technika pro mobilní operátory, dále TV vysílače pro DVB-T2, některé rozhlasové vysílače (některé se v noci vypínají – třeba Liblice u Českého Brodu pro ČRo Dvojku na 639 kHz).

Boban Kh

Tak mimo tebe (tvých otázek), třeba metronom.