Kepler

Které ruské sousloví z těch uvedených je podle vás nejpoužívanější?

https://pixaba­y.com/cs/vector­s/putin-vladimir-rusko-prezident-3520074/

Nejlepší odpověď
Arne1

na zdarovie!

Další odpovědi
aliendrone

na zdarovie!

Кеплер>>> Блять! Што сучилось? :o :o :o
Надо тебе в болницу или ракета попала в реактор? Tебе нужно выпить – быстро и много – давaй, давaй!! ;) :D :D

Kelt

na zdarovie!

Nějak tu ruštinu nesleduji, i když mám maturitu. Dcera se samostudiem dostala na dost vysokou úroveň. TAkže typnu Na zdarovjie.

ivzez

na zdarovie!

Jen tipuji.

jepik

na zdarovie!

HONZÍK

job tvoju mať!

zvonisek

na zdarovie!

marci1

nas nědogoňat!

A Ty víš, proč. 🙂

Kepler

alene, občas mi chybíš, Občas mi to tady připadá jako Sahara bez oáz.