palec.hore

Které reproduktory si vybrat ?

Chtěl bych se poradit které reprobedny si koupit, jelikož se nemohu rozhodnout.. Mám si koupit Genius SW-HF5.1 5200,Genius SW-HF5.1 5050 V2 nebo Genius Home Theater SW-HF 5.1 4500. Opravdu si nevím rady, chtěl bych aby měly pořádné basy a udělali ten správný ‚BORDEL‘ :) předem děkuji za odpověd.
Doplňuji:
Nebo vybrat úplně nějaké jiné ? :))

Odpovědi
Supercom

No tak repraky mam od Genius. Jsou sice asi 5 let stary ale slouží perfektne. Kdybych si kupoval novy tak bych volil Logitech. Myslim, ze Logitech ma nejkvalitnejsi prislusenstvi. :)