Deli

Které rádio bude na Silvestra odpočítávat půlnoc?

Předloni jsme se spolehli na Český rozhlas, ale nic – jen hráli a hráli a půlnoc vůbec neohlásili…
Loni jsem rádio zastoupila s dálkově řízeným budíkem v ruce já.
Letos bych ráda během našeho Silvestra na mostu pustila rádio z auta a spolehla se, že půlnoc odpočítají.
Poradíte?
Díky!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

cesky rozhlas – otazka zni jaky program, zda regionalni, nebo celoplosny…
ja posloucham radiozurnal a tam odbiji kazdou hodinu, v rannim bloku i po ctvrthodinach… tak si nedovedu predstavit, zeby tomu na silvestra bylo jinak… zkuste si to na zkousku naladit v 23 hod a uvidite.)

Další odpovědi
tom004

My se řídíme podle kostelních zvonů.Nevím sice,jestli začnou vyzvánět na vteřinu přesně,zvoní spolehlivě každý rok.Hudbu a „zpěv“,si obstaráme sami. 🙂 Tam u vás,bych zkusil Rádio Samson.U Lenků se tradice dodržovali,třeba to tak funguje i v jeho radiu.