Heřman

Které radia se dají naladit a které ne.

Dá se říct že radio které vznikli dávno, že se špatně ladí na radiu a radia které vznikli nedávno tak se daji naladit skoro všude a dokonce i bez antény.

Nejlepší odpověď
anonym

Vadí mi hrubky v dotazu,ale prosím pochopila jsem otázku i tak.Já mám celkem všude problém naladit poměrně renomované a kvalitní RADIO BEAT.Na čemkoliv a kdekoliv.Výborně to funguje jen na netu .:D

Další odpovědi
Mapel

Záleží na přiděleném výkonu a pokrytí. Celoplošná rádia naladím všude a regionální většinou jen v omezené oblasti. Prostě rádiový signál pro VKV a UKV (lidově FM) se šíří přímočaře a s tím už nic neuděláme.

Drap

Naladit se dají všechny. Některá lépe něškterá hůře. Záleží také na kvalitě přijímače,na anténím systému a podobně.