Georgo2010

Které profese zažívají v posledních letech boom a potažmo i zvyšování platů?

Nejlepší odpověď
anonym

Dlouhodobě se na špičce žebříčků oborů drží bankovnictví, peněžnictví a pojišťovnictví.
Poslední průměrné platy btto byly 54 000,–Kč.
Příslušné statistiky vydává pravidelně ČSÚ.

Další odpovědi
tom004

Zloději.Dneska,ale nenosí brašnu s hasákem,ale,na­žehlené sako,a počítač. 🙂

Bobmarley

Generální ředitel

Berušinka

Jsou to určitě ti ředitelé – prostě ty, kteří pracují v té ekonomice, marketingu apod.
Naopak ti, co jsou ve zdravotnictví nebo pracují s lidmi, jsou na tom nejhůř =(

led

„white collar“ biely golier
IT, obchodníci s nehnuteľnosťami, bankári

fablen

exekutoři, právníci, manageři a řekla bych že i pracovníci sociálních služeb (především privátní) a na první místo jsem asi měla uvést politiky