FlAsh_7

Které „privátní“ věci si můžu vybudovat? (viz popis)

Spousta lidí má privátní posilovny, knihovny atd. Co dalšího takového si lze „vybudovat“? Jaké máte (normální!!!) nápady?

Odpovědi
Drap

Neni v podstatě problém zbudovat si cokoli, pokud je člověk pracovitý, spořivý a přemýšlí. Spousta lidí začala také tak, že něco zdědili, získali v restituci pozemky a podobně. Chce to mít vizi, udělat vše pro to, a při troše štěstí se podaří. Vybudovat můžeš cokoli na co si vzpomeneš, pokud do toho vložíš dostatek píle, pracovitosti aq uděláš pro to maximum.

elkon

Budovat můžeš cokoli, pokud nejsi lempl.

Autista

PRIVÁTNÍ HAJZLÍK NA CESTĚ DO PRÁCE. možná mě máš za blba ale když dojíždíš do práce daleko a při cestě kde není pořádně kde zastavit se ti chce sra* tak je to docela k ocenění než ty ochc**ý hajzliky v mekáči…