Heřman

Které přenosné zařízení je na ukládání dat to nejlepší.

Nejlepší odpověď
tom004

Externí disk

Nevím jestli je nejlepší,ale mně vyhovuje víc než fleška.

Další odpovědi
arygnoc

nebo nějaké jiné... ?

v podstatě žádné, protože všechny mají omezenou životnost (ideální by byl kámen, vždyť nápisy na pyramidách jsou staré tisíce let).

Osobně co můžu zálohuji na netu (cca na 3 serverech).

anonym

Flash disk

Pro každý účel je vhodné jiné, viz tom. Pro zálohování obsáhlých dat, externí disk, pro operativní a přenosné (v kapse), zase flash.
Mimochodem daleko více rozšířený a univerzální od souborů přes MP3 až po filmy a fotky. Dostatečná kapacita i cena je už dnes docela dostupná.

MILAN1961

Externí disk

kurec

nebo nějaké jiné... ?

samicek333

Flash disk

přijde mi skladnější a také podle mě víc vydrží