Smackdown

Které potraviny a techniky jsou pro tvrďáky, jako je třeba chilli?

Potraviny a techniky.

Nejlepší odpověď
annas

Nepovažuji se za „tvrďáka“, nevím, které techniky mu vyhovují, ale mám ráda chilli papričky, feferonky, pepř, zázvor, křen. Šttiplavé jsou i ředkvičky.

Nepřeháním to, ale vím, že posilují zdraví. Mrkněte se do odkazu.
https://www.pro­zeny.cz/clanek/pros­portujte-se-ke-stihle-figure-15095

Další odpovědi
led

Táto horolezecká pre tvrďáka s chilli papričkou, je trošku drastická,
nie je pre nežné povahy. Ak si dáte pikantné jedlo, pozor na to, kde ho zjete v nasledujúcom zážitku nehľadajte rým.
.
„Na vrchole šítu, kde miesto má len jeden,
husté mraky zakrývajú obzor.
Na vrchole štítu, parťák podal mi papričku
parťák čaká, chce isť sem
chilli zahrieva ma, páli v žalúdku,
tak veľmi chce sa mi
revať, skákať a zem je hlboko…“

Kepler

Nevím, co myslíš těmi technikami, ale mírně pikantní jídla mám rád. Česnek – to je bomba! Tady musí být tvrdáci hlavně lidi v okolí.

EKSOT123

Otázka asi není o tvrdém alkoholu? Kdysi jsem byl na obědě v jedné afgánistánské rodině. Oběd značně ohnivý, ale jedli to tam i děti. Asi tvrďáci. Turci by bez ohnivých papriček snad ani nic nejedli.
Na jaře jím třeba mladé pampeličky a mnoho dalších r, dá se to jíst ke všemu, i ke štrůdlu – je to pro tvďáky nebo natvrdlé? Máma pila syrovátku, kopřiv se moc nebála a tak,… tak takový tvrďák teda nejsem.

Kryšpín

Obdivuji, kebab, hamburger a boršč