Kelt

Které postavy z dětských seriálů , večerníčků byste charakterizovali nejlépe?

Které postavy z dětských seriálů, večerníčků a pořadů pro mládež byste hodnotili jako nejlépší. Vybírejte buď zvířata nebo kreslené a animované postavy, případně loutky. Žádní herci. Takže vyberte tři nejlepší a tři nejhorší. Můžete vybírat dle schopností inteligence a pod. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Krteček, Rumcajs

annas

Moc si názvů nepamatuji, napadly mě tyto.

1.Nejlepší
Broučci; Spejbl a Hurvínek. Maková panenka; Mach a Šebestová. Maxipes Fík;.

2. Nejhorší
Včelí medvídci; Bob a Bobek – nové příběhy, nikoliv ty původní;
Tři prasátka..