dust8

Které planeta sluneční soustavy mimo Zemi je vám nejvíce sympatická a proč?

Nejlepší odpověď
Malvína

Jako malé se mi nejvíce líbil Saturn. Ty prstence mi přišly kouzelné a odlišné od ostatních planet 🙂

Další odpovědi
Kepler

Tak o sympatiích se moc mluvit nedá, všude je peklo, pustina nebo Antarktida na třetí. Nejzajímavější je ale Saturn a některé z jeho desítek měsíců. Samá záhada, čím víc o nich (ne)vím, tím víc si můžu hlavu ukroutit.

Rokio

Mars, protože je nejméně neobyvatelný a v daleké budoucnosti by tam možná šla udělat teraformace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.