Které ostrovy v Karibiku by měl naštívit turista v Karibském moři?

Zajímalo by mě,které karibské ostrovní státy byste osobně doporučily českému turistovi naštívít v Karibském moři. Děkuji

Odpovědi
Kelt

Samozřejmě, že záleží na tom, co by chtěl vidět, co by ho zajímalo. Turistika, příroda, kultura. O každém z těchto států existují průvodci , jsou natočeny dokumenty a pod. Názor člověka, který tam nebyl a netouží jet, by asi nikomu neprospěl.