Rokio

Které normy chování nejčastěji porušuji na Odpovědi.cz?

Trocha zdravé sebekritiky nikdy není na škodu, a proto jsem se rozhodl položit tuto otázku.

Každý z vás zde může uvést jednu věc, kterou nejčastěji porušuji normy na tomto webu. Pokud chcete uvést více věcí, ve kterých nerespektuji normy dané webové stránky, můžete, ale hlavně uveďte tu jednu hlavní.

Nejvýstižnější odpověď dostane nominaci a ostatní odpovídající dostanou palec.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že dost často opakujete otázky, i když je částečně formulujete jinak, jejich podstata je stejná.

Jiné otázky (psychika, duševní zdraví apod.) jsou určeny psychiatrovi či psychologovi, který zde není, takže lze vyjádřit jen vlastní názor, nikoliv skutečné vyjádření odborníka.

Píšete jednu věc, já jsem napsala dvě, takže nechám pro další.

Neřekla bych, že porušujete chování, ale spíš někdy pravidla pro vkládání otázek.

Další odpovědi
ivzez

Pořád opakuješ stejné otázky.
(Pozměněním několika slov nevznikne nová otázka.)

Pravděpodobně ani nečteš odpovědi,
jinak bys stejné otázky nepokládal.

Mc Merkurion

… dyť je to furt dokola: kdyby jsi si přečetl odpovědi na své otázky, nemusel si tuto pokládat, bylo ti to již několikrát řečeno … opakování je sice matka moudrosti ale na druhou stranu i stokrát nic umořilo osla …