annas

Které nejstarší a nejkratší odpovědi vyžadují hodně přemýšlení, než je vyslovíme?

Který učenec byl o tom přesvědčen? Měl pravdu?
Doplňuji:
Tombíku, dotazy vkládám proto, abych se dověděla něco nového, případně upřesnila své informace. Stále se učím, protože se najde vždy něco nového, co nevím.

Každého zajímá něco jiného, proto se server jmenuje Otázky a odpovědi.

Nejlepší odpověď
vagra

iceT má pravdu.
Pythagorova myšlenka, že nejstarší a nejkratší slova – ano a ne, jsou ta, která výžadují nejvíce přemýšlení má stálou platnost.

Pro Tombíka-jaké otázky by sis přál? Myslíš si,že kde koupit koloběžku nebo kolik je komu let jsou zajímavější otázky?
Musíš se smířit s tím, že každého zajímá něco jiného.Nakonec na takový typ vzdělávacích otázek, nemusíš reagovat.
Tvůj příspěvek patří spíš do diskuze, protože není odpovědí na položenou otázku.
Takže je zbytečný, tím pádem k ničemu.

Další odpovědi
iceT

Ano a ne?
Mělo by se přemýšlet než bezhlavě něco slíbíme nebo zamítneme.

Tombik

Proč neustále píše Kerberus tyto otázky?