kenyrts

Které náboženství je ze všech nejlepší?

http://letecka­posta.cz/282432167

Nejlepší odpověď
Drap

Pro každého to jeho.
Bůh má rád ateisty, neotravůjí ho svými problémy.

Další odpovědi
venkovan

Bůček, knedlo, zelí a pivo. To je pohodové.
Ostaní náboženství – určitě některým lidem víra duševně pomáhá, ale pořád mám pocit, že je to i o manipulaci s masou lidí.

led

Pre každého to, v ktoré verí…

IK

Pokud potřebuješ v něco věřit, máš nezodpovězené otázky na které není racionální odpověď a nenechávají tě v klidu. První kdo ti uspokojivě odpoví, má velkou šanci být pro tebe nejlepší. Pak nastoupí období kdy se ti některé věci nemusí líbit a budeš hledat jinde. To všechno je velmi subjektivní, takže nelze říci které je nejlepší.
Jen učitele ve škole to napadne srovnávat.
Takže do školní práce bych psala „křesťanství je nejlepší, protože mu v naší republice rozumí nejvíce lidí, je tu nejvíce společenství a skupin“, „Hinduismus je u nás v menšině, ale v Indii má řadu positivních aspektů, např. uctívání stromů a krav, způsobuje udržitelnost zdrojů, stejně jako vegetariánství“…

anonym

Náboženství je lidská filozofie o bohu nebo duchovních věcech ignorujících Boha. ALE skutečné křesťanství je osobní vztah s jediným pravým živým Bohem na základě smíření s Ním zástupnou obětí Ježíše Krista. Člověk je stvořen Bohem k Jeho obrazu, aby s Ním měn osobní vztah. Náboženství lidem předkládá pravidla a nařízení, co prý člověk musí – nesmí, aby si od Něj něco zasloužil, ALE to odporuje Jeho zákonu. Takžže logicky žádné náboženství není nejlepší. Nejlepší je naplnit pravý účel své existence podle Jeho norem. Žít s Ním pro Něj podle Něj. Ověř si to!!!!!