koniprus

Které mobilní datové připojení nejvíce šetří baterii?

Odpovědi
Bedy

Papírově by to mělo být 2G (EDGE). Stačí se podívat do specifikací jednotlivých mobilů do položky výdrž baterie na hovor (ono přijde na to kredenc zdali voláte nebo máte zapnuté aktivní datové připojení).

Já sám na svém mobilu používám jen 2G, protože internet v mobilu téměř vůbec nepoužívám a když už se občas připojím, tak rychlost 2G stačí.

Funna

to vypnuté…tzn. pokud opravdu toužíš po šetření baterie zapínej mob.připojení jen když ho opravdu potřebuješ…to samé platí o wifi, bluetooth, GPS apod…jinak je to skoro jedno..a používat jen 2G je trochu zpátečnické…čekat 2 minuty než se načte to načte, nebo 10s s LTE je sakra rozdíl…