Rokio

Které místo je nejlepší pro život mimo Zemi?

Život ve vesmíru

Nejlepší odpověď
Kepler

Obávám se, že lepší místo neznáme. V naší Sluneční soustavě určitě není. Jsme dokonale přizpůsobeni k životu na Zemi. Můžeme si to místo i zachovat, nebo dokonce vylepšit, pokud se k této planetě budeme chovat slušně.

Další odpovědi
marci1

Bohužel celý vesmír není lidmi prozkoumán, ale myslím si, že pro nás, kteří jsme se narodili na Zemi, je to to tady. 🙂

gecco

Vyber si které chceš – a život tam si vysni…
😉

anonym

… v podzemí.

zelí

Prý na Europě je vodní oceán. Takže asi tam.

honza19hk

Moc koukáš na Hvězdnou Bránu. bohužel zatím nemáme možnost cestovat jinam,tudíž ti musí stačit Země.

nebo se přihlaš k NASA do expedice na Mars. jen tě upozorňuji že je bez návratu.