Michal Kole

Které ministerstvo má v kompetenci sběrny kovů, papírů, plastů, skla ?

Nejlepší odpověď
Drap

V kompetenci jaké ? Co se týče zaměstnávání pracovníků, tak asi ministerstvo práce a sociálních věcí. Co se týče příjmů, zisků a daní, tak zase ministerstvo financí. Povolení pro nakládání s odpady zase vydává ministerstvo životního prostředí.

Další odpovědi
anonym

Kov a papír mají pod palcem Cikáni.Ten zbytek ministerstvo životního prostředí.

Naty777

Ministerstvo životního prostředí řekla bych tedy :D

venkovan

Legislativně především životní prostředí, technolgicky zas víc ministerstvo průmyslu a ministerstvo vnitra pod kteréj spadají obce, které provozují sběrné dvory.
Jednoduché, přehledné, žádný problém pro toho, kdo sedí za pecí a o nic se nestará.

quentos

klubru: jj, přesně na to jsem tím narážel :{)))>

quentos

že by kultury :{DDD>

anonym

Tedy, quentosi, kam Ti mám za tohle dát palec???