autacek

Které město myslíte, že bude předmětem útoku po Cambrils? Kde se mají občané EU příště bát? Všude?

Neuplynulo ani pár hodin a už je tu po událostech v Barceloně další napadení majoritního obyvatelsta. Máme se tedy bát, nebo si zvyknout, že to už k tomu patří a být apatičtí? K čemu to patří, když to tu dřív v takové míře nebylo?

Odpovědi
anonym

Nemá smysl se bát. Je třeba podnikat preventivní opatření a ne zmateně panikařit jak splašené slípky …

Smackdown

Rozhodně tam kde je dav lidí a rušno.