Mr. Marek

Které město byste rádi navštívili, ale dosud jste tam osobně nebyli?

Za předpokladu, pokud byste disponovali neomezenou finanční hotovostí. Uveďte klidně důvod či více měst.

Zdroj: https://pixaba­y.com/cs/photos/pod­zim-park-lavice-p%C3%A1r-stromy-4641619/

Nejlepší odpověď
Rokio

Z českých měst Hradec Králové, protože má vysokou životní úroveň.

Z evropských Londýn a ze světa pak Otawu.

Další odpovědi
Kepler

Singapur, Casablanca, Marseille, Sydney, Dubaj…

led

Černobyl – pozrieť so, čo to tam ten aliendrone spáchal.
Machu Pikchu – vraj tam aliendrone ešte nebol, takže je to v pôvodnom stave.

elkon

Johanesburg.

da ny

Z našich Olomouc. V Evropě Lucern, Dublin.
Peking, Sokotru, Moskvu, Dubaj, Vancouver

Kelt

Nějaká německá města – Bremen, Hamburg, Mnichov, celý Berlín, potom Bilbao. Byl jsem v Dublinu a Galway v Irsku, takže podle podmínek už nemohu. Pak asi Helsinki, Kodaň , Baku.

Hufnágl

Ono těch měst by bylo mnoho, protože bych chtěl jet po Transsibiřské magistrále.

Pepa25

Port Stanley – láká mě ta odlehlost … 😉

paul1

N.Y., Nashville, Toronto

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.