Lgee

Které máte pozitivní a negativní vlastnosti?

Odpovědi
eleonnore

NEGATIVNÍ: Lenost (a z toho vyplývají mnohé další problémy). Poslední dobou taky nekompromisní přístup k lidem i věcem (dřív jsem všem dávala spousty šancí, ale lidé toho zneužívají). Nesoustředěnost. A nestálost, co se koníčků týče. Jednou mě baví to, pak zas tamto a ve finále nejsem dobrá v ničem :D

POZITIVNÍ: Nekonfliktnost, flegmatismus, věrnost v lidských vztazích, z mého pohledu empatie, ale někdo z blízkých by mohl nesouhlasit. Pro někoho možná smysl pro humor. A všeobecný rozhled.

Ještě nám doplň svoje vlastnosti!