kurec

Které látky dokážou zvýšit tlukot srdce bez fyzické námahy?

Mohly by to být např… nějaké drogy? Nebo něco podobného

Nejlepší odpověď
Kepler

Chemické látky? Těch je nepřeberně. Počínaje kofeinem a adrenalinem konče. Red Bull ti dá kříiidla!

Další odpovědi
Drap

Takových látek je mnoho. Třeba rulík zlomocný.

zjentek

Třeba kopuliny?

agentpv

zjentek: už jen ten článek mi rozbušil srdce, škoda že už manželka spí.
Já bohužel beru jen léky na zklidnění srdce a proti arytmii…
ale určitě existují léky typu morfium … taky ti srdce rozbuší stres, strach, tréma anebo napětí z nějaké hry, filmu, …

zjentek

https://www.prochla­py.cz/clanky/po­sevni-sekrety-vite-co-lizete/?age-confirmed=1

zjentek

Agent, když jsi ohrožená skupina, tak nech ženu raději chrápat, bo… však víš, drž se raděj ve zdraví! (;

Jinak srdce může rozbušit prakticky cokoli, kydž na to přijde.