Alena62

Které květiny vydrží v bytě na okenním parapetu na přímém slunci?

Nejlepší odpověď
beer

Vybírej zde:
http://www.fit­hall.cz/rest/ma­gazin/1072-50-bydleni-a-zahrada/6950-kytky_parapet.html
nebo tady:
http://www.go­ogle.cz/search?q=na+o­kenn%C3%ADm+pa­rapetu&source­id=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=oVvYT4njBO­ei4gTmuMX9Ag#hl=cs&g­s_nf=1&pq=kv%C4%9Bti­ny%20na%20para­petu&cp=35&gs_­id=2n&xhr=t&q=kv%C4%9Bti­ny+na+parapetu+vy%C5%BE­aduje+slunce&pf=p&scli­ent=psy-ab&rls=com.mi­crosoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&oq=kv%C4%9Bti­ny+na+parapetu+vy%C5%BE­aduje+slunce&aq=f&a­qi=&aql=&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=60c919c­214a306e0&biw=1016&bih=6­31

Další odpovědi
anonym

Doplním Beera o praktickou zkušenost – muškáty a begónie jsme na parapetech pěstovali a pokud se řádně zalévají jsou krásné a vydrží na sluníčku bez problémů. U muškátů mi trochu vadí, že jsou všude okvětní lístky. Když kvetou, tak je prostě kolem domu stále co zametat.