ki-qi

Které krmení pro kočky je nejlepší?

Nejlepší odpověď
Funna

mosojovi jsem dala palec, protože mne jeho odpověď pobavila, ale nemá úplně tak pravdu, protože to co obvykle chutná nejvíc, bývá hodně navoněné, ale to neznamená, že je to to nejlepší…kočky jsou hodně vybíravá stvoření, takže najít to, co jim chutná a zároveň je kvalitní bývá někdy problém…samozřejmě nejlepší je vařit jim, protože víš, co jsi jim přesně dala…pak kvalitní masové konzervy, ale ty jsou hodně drahé…a samozřejmě granule s vysokým podílem masa…a pozor, některé můžou mít na určitý druh masa alergii…paradoxně nejvíc alergení je kuře…a pak také záleží, jakou máš kočku…jestli koťě, důchodce, nebo třeba kastrovanou…vyber několik značek a druhů a dávej jí je souběžně, ať to má pestré a vyvážené…

Další odpovědi
mosoj

To které mají nejraději.

kubik!

Naše kočička preferuje granule od Orijenu… Má je radši i než kapsičky či konzervy…

Dominno

určitě Brit, nejlépe zní od nich asi Premium, takže toto bych doporučil