Tříska

Které knihy od Stephena Kinga nemají v příběhu nadpřirozeno?

Nejlepší odpověď
barnajka

Od Kinga jsem toho přečetla docela dost (i když ani zdaleka ne všechno)..a to nadpřirozeno bylo snad všude :)) Snad jen „Dolores Claibornová“ byla ještě taková docela „ze života“…ale svou roli tam hrálo zatmění…no, dejme tomu :)
A nadpřirozeno není ještě v některých jeho povídkách. King vydal třeba soubor povídek „Noční směna“ a tam se pár „normálních“ kousků taky najde – např. Nekuřáci a.s.., Římsa, možná Děti kukuřice…
Co se těch románů týče – fakt jsem nečetla všechno, ale myslím si, že bez nádechu tajemna těch děl moc nebude :)