Rokio

Které kladné charakterové lidské vlastnosti má prezident Ruska Putin?

Co je na něm dobrého?

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak se na toho člověka podívej. nemáš snad vlastní oči? Určitě není možno nevyzdvihnout tu jeho šlechetnou vlastnost patriota, kdy kope především za svůj vlastní lid, nikoli za „entitu sui generis“ (ať už emzáky či jejich asociace, či prostě jen odporně páchnoucí člověčinou). Putin stojí za národem, ať to stojí, co to stojí. Porevolučním prezidentům a premiérům ČR(dele) by Putin měl jít v tomto ohledu příkladem. Kéž by jen několik procent těchto kladných lidských vlastností měl v krvi například nyní takový Fiala. Jaká by byla naše úroveň, ptám se.

Člověk se profiluje všelijak. Vizáží, vystupováním, vyjadřováním… Viděl jsi někdy Putina kouřit? Viděls jej kouřit ve sněmu? Viděl jsi jej spát ve sněmu? A vrchol příkladu- viděl jsi jej spát ve sněmu s cigaretou/fajfkou v ústech? A VIDĚL JSI NĚKDY SNĚMOVNU ČR(dele) V DEVADESÁTÝCH LETECH??? Jak tam ti lidé vypadají? Ta byla onehdy přímo baštou lidských charakterů, nezávisle na jejich jakosti/hodnotě. Člověk úrovně Putina by se tam musel zákonitě zbláznit. Nebo ta lepší možnost- všechny je sesadit do kotelen a dolů, odkud vzešli, aniž se tam jakkoli poučili v kontextu s hodnotou kulturního bytí.

Jak chceš hodnotit „kladné charakterové lidské vlastnosti“ člověka v zemi, kde již před 30 lety bylo normou pochlubit se veřejně při jednání ve sněmovně že je ti z ostatních nanic a toto že je důvodem odchodu do kantýny dát si frťana za šest korun, opakuji, pronést toho během jednání, postavit se a BEZTRESTNĚ (!!!) tak taky učinit. Kdykoli se ti zlíbí. Že jsi v tu chvíli homosexuál a máš na krku šátek/šálu a v ruce nezapálenou cigaretu, to sem netahám. Ale tak či jinak, v podobnou chvíli jsi reprezentantem Čecha. Později už typického Čecha (a tak si za prezidenta národ zvolí, jak jinak, Zemana). Které kladné charakterové lidské vlastnosti má prezident Ruska Putin? V tomto kontextu BUDE KAŽDÁ DOBRÁ!

Další odpovědi
Kelt

Především tady neposlal žádnou otázku, A je vlastenec a neleze nikomu do zadku

paul1

Už hodinu přemýšlím a hledám , až na to přijdu, tak napíšu.

mcdonaldr

Kisses, hugs, tears, and unbelivable joy. At the same time, there is searching for collaborators and tackling the electricity or water shortages.

[url=https://sl­opeio2.com]slo­pe io[/url]