Rokio

Které jsou vhodné přírodní doplňky stravy pro prodloužení života?

Pokud je člověku už mnoho let (70 let a více) a chce se dožít stovky, které doplňky stravy byste mu doporučili? Máte nějaké tipy? Podělte se o svoje zkušenosti.

Nejlepší odpověď
marci1

Pro seniory jsou vhodné např.: Koenzym Q10 (tzv. elixír mládí, který mají v těle mladí lidé a postupem věku klesá), kolagen (na klouby), vápník (na kosti), hořčík (na nervy a křeče v těle), vitamín D (proti civilizačním chorobám-diabetesu, rakovině), Lecitin (na paměť), Ginko biloba (na cévy ). 🙂

https://www.duchod­.cz/doplnky-stravy-pro-seniory/

Další odpovědi
zjentek

Vše, co k tomu budeš potřebovat, doplníš stravou a pohybem. Neexistují žádné „doplňky délky života“.

Marci v odpovědi chybí už jen Viagra (na správné držení těla).

anonym

Jednoduchá otázka a na ní složitá odpověď (jednoduchá odpověď by byla příliš nepřesná):takže odpověď najdete třeba zde https://www.po­travinyinfo.cz/33/no­ve-doporucene-vyzivove-davky-efsa-vitaminy-uniqueidmRRWSbk196FN­f8-jVUh4EuODk_BiB­tGxk1tmWsJAkfNPpA5B5rrwH­w/ je třeba si ale uvědomit že doporučení EFSA se pravidělně zpřesňují podle toho jak se objevují nové a nové studie prokazující pozitivní či negativní vliv toho či onoho v našem stravovacím režimu.

Kryšpín

Kubánský rum a skotská whisky