Rokio

Které jsou podle vás výhodné kryptoměnové faucety?

Před třemi dny jsem si založil účet na webové stránce CoinPot, což je mikro-kryptoměnová peněženka, která podporuje Bitcoin a čtyři altcoiny, mezi které patří Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin a Dash. Kromě toho za používání faucetů je možné získávat Coinpot tokeny.

Zatím mám účet na dvou faucetech, a to na moonbitcoin a Bit Fun. Zatím jsem na nich vydělal 330 satoshi. Užívám je pouze jen pár dní.

Já se vás ptám, jestli neznáte nějaké jiné faucety? Zajímají mě hlavně ty výhodné a spolehlivé. Předem vám děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Měj rozum woe. Kurz BTC pravděpodobně znáš, cenu kWh asi také, vlastního času si asi neceníš vůbec (a ten je přitom vůbec NEJDRAŽŠÍ!!!). :(

Většina těhle webů je podvod (satoshi ti podle nich naskakují, jen v peněžence se neobjevují ;) :D) a ty, které nejsou podvod…
No, jako „člověk s ekonomií obeznámený“ mi řekni JAK MOC je výhodný výdělek cca 0,5Kč za „pár dní“ (s přihlédnutím k vynaloženým nákladům na elektřinu atd.) a jako „poradce“ mi prozraď – je to výhodné? ;) :D :D

Rokio

aliendrone: Rozumím. Máš pravdu. Raději nějaké satoshi koupím na Coinbase, když je hodnota Bitcoinu na relativně nízké úrovni.