Rokio

Které jsou největší nedostatky tohoto bytu?

Zde je odkaz na popis nemovitosti: https://reali­ty.idnes.cz/de­tail/prodej/byt/sti­tary/61e02f71e­72f4b3b9d0d88b7/
zdroj: reality.idnes.cz

Ptám se, protože na tuto nemovitost má skoro dostatek peněz a kdybych si vzal středně velkou půjčku, tak bych na ní měl.

Nejlepší odpověď
elkon

Vypadá to jako ubytovna a barák je postaven z nějakých prefabrikátů bez izolace. A ta okna, netřeba slov.

Další odpovědi
Kazatel

Tak to ti řeknu zcela přesně, krom toho, že je to v Kotěhůlkách a naprosto vyžitý, je to ze dřeva a zdravotně taky kua problém. www.idnes.cz/e­konomika/doma­ci/okal-dum-formaldehyd-azbest-szu.A211015_155­749_ekonomika_ven

zjentek

Největším nedostatkem nemovitosti je, že ji musíš NA VLASTNÍ NÁKLADY zbourat, než si na tom místě postavíš.