bolak

Které jméno ulice je v ČR nejčastější?

Nejlepší odpověď
briketka10

Zahradní (700×)
Krátká (586×)
Nádražní (554×)
Školní (486×)
Polní (485×)
Luční (431×)
Komenského (399×)
Nová (383×)
Husova (375×)
…atd

Zdroj: databáze ministerstva vnitra ČR
Zdroj: http://www.po­radte.cz/volna-diskuze/695-jaka-ulice-nejcasteji.html

Další odpovědi
Lamalam

Když jsem, byla malá, tak to byla Leninova. Ta byla snad v každém městě.

bolak

briketka10: teda to byla rychlost, koukám že lidstvo má přírodu asi hodně rádo, když v první top 9 je tolikrát..Zahradní, Polní, a Luční :)

briketka10

asi nemohli nic jinýho vymyslet, tak proto,
jinak si to neumím vysvětlit ty bys chtěl,
aby se každej roh jmenoval po nějakým
koumalovi a mysliteli já ne :)

bolak

bolakova 115

briketka10

bolaku

dej návrh na MVČR
třeba ji uznaj

chodit
po tvé ulici, bych považovala za čest :)

kapka

Mailem kdysi kolovalo takové video, byla to reklama na něco… Člověk si mohl vyplnit takový formulář a pak se ve videu objevovala ta slova, co si zvolil. Byl tam i záběr na ceduli, označující název ulice. Klidně se mohla v tím videu jmenovat bolakova. :P Škoda, že už na tu srandičku nemám odkaz. :( :)

briketka10

kapko
pamatuju bylo to na pivo Pardál
a mohla sis tam napsat cos chtěla
poslat pak mejlem 😁

briketka10

snad se to povedlo :
http://www.par­dal.cz/venstim