annas

Které jméno má většina diváků spojené s filmovou Divou Bárou?

Její představitelka byla vynikající herečka a krásná žena. Už při své filmové roli Divé Báry okouzlila nejen celou Evropu. V Japonsku ji vyhlásili za nejkrásnější herečku.

Zemřela 13. ledna xxxx.

Nejlepší odpověď
anonym

Vlasta Fialová,která ztvárnila Divou Báru.

Zdroj: http://www.fdb­.cz/lidi/18918-vlasta-fialova.html?PHPSES­SID=eb902694cb385e8cc6ca­5658582d4515

Další odpovědi
vagra

Byla by škoda nepřipomenout i její další nezapomenutelné role např. ve filmu Legenda o lásce,nebo televizní inscenaci Lucerna.
V televizi vystupovala i jako šansoniérka.

Zdroj: V.E.

hanulka11

Vlasta Fialová -Narození:20.1.1928, Brno, Československo
Úmrtí:13.1.1998, Brno, Česká republika