Lenjička

Které jídlo můžu jíst bez ohledu na množství, abych si udržela formu nebo ještě zhubla?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi, ale úplně jste nepochopili na co se ptám 🙂 Znám tyto dietní postupy, vyváženost jídelníčku atd.
Zajímalo by mne jakou potravinu můžu jíst pořád dokola a nepřibrat. Třeba okurku, tam je hodně vody, málo kaloríí… Kdyby mě chytila „žravá“ 🙂
Třeba taky jablka – slupnu deset kilo a ty kalorie spálím už při kousání 😁
Takže konkrétní potraviny 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu,dovíte se víc a něco si vyberete.
Nepřejídat se,omezit sladká a moučná jídla,hodně zeleniny,menší porce 5× denně atd.K tomu i dostatek pohybu.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=Udr%c5%be­en%c3%ad+v%c3%a1hy

Další odpovědi
BEAES

Jakoukoli zeleninu-okurky, rajčata, papriky, ředekve, salát, zelí atd. Z toho určitě nepřiberete.

dědapetr

Hlavně zeleninu a v syrovém stavu,maso rybí,kuřecí a co nejméně moučné výrobky omezit množství tuků živočišných a snížit cukry.Jezt pravidelně a pohyb pokud to půjde.

Terryle

Nebo naopak nějakou, která Tě malým kouskem hodně zasytí a dá ti pocit, že máš dost.
Tos byla Ty, kdo psal, že vůbec nejí čokoládu? :) Jestli jo, tak je to škoda-chtěla jsem Ti poradit právě černou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, to do sebe nasoukám čtvereček a je po chuti na čokoládu. A je prý zdravá.

A jinak – já se snažím požírací chutě redukovat tím, že hodně piju, miluju zelenej a bílej čaj. Když si koupíš nějakej dobrej, tak částečně i zažene honění mlsné. A je hodně zdravej a kalorie myslím fakt nemá :o)

tuCZek

„Samo“ nejde nikde nikdy nic.
Lepší je si zjistit něco o nutričních hodnotách a metabolizmu.

sejtanka

Já to řeším sýrem cotyčem s těstovinama,šun­kou a 20%sýrem edinou,někdy dám místo těstovin zemáky,pěkně prohřeju a je to mňamka,která zaručí že po ní zhazuješ.Je to spíš ale při potřebě zhodit rychle přebytečné kila.Tekutiny ve větším množství jsou samozřejmostí.

venkovan

Hlávkové zelí a mléko.
Ale lepší je naučit se ovládat a nepodléhat „žravé“. Protože podívej se na gorily. Jí jen ovoce, listí a některé mají i hodně přes metrák. To samé třeba zubr (zubrová) – ta se zabývá jen trávou a má mnoho metráků.