Agneta

Které jídlo byste nejedli ani za nic?

Já „držkovou“ a „bůček“ :DDD

Nejlepší odpověď
gecco

Neznám jídlo, které bych ´nedal´…
😉

Su zvědavý – takže zatím jsem ochutnal (snědl) vše, co jsem potkal…
😉

Dršťkovou a bůček vyslověně miluju – a ani tu ´Jugarovu´ porci červů bych na stole nenechal…
😉

Další odpovědi
anonym

Já bych asi nedal živé červy,ale dršťkovou a bůček to můžu.

Drap

Nenapadá mne nic, co bych nebyl ochoten alespoň zkusit. Držkovou a bůček mám rád a můžu kdykoli.

Mravenec

Za mě jakýkoliv pokrmový tuk na pečivu. 😁 Když je přidán do těsta a z toho třeba chléb tak je to dobré. Ale samotný, k tomu by mě nedostali ani všichni svatí. 😁

zjentek

jakékoliv kamarády, takže většinou to nejlepší maso ;q

marci1

Dršťkovou taky ani za nic. Nevím, jak chutná, možná dobře, ale mě vadí ten její vzhled a ještě jsem si jednou k dršťkám přičichla za syrova. Rozhodně ne ! 🙂

odik

Co bych nejedl ani za nic? Je spousta jídel, které mi nechutnají, ale pod pojmem „za nic“ si představím, že na tom bude záviset mé přežití (někde ztroskotat a nemít na výběr) … v takovém případě nepohrdnu ničím …

bolak

chleba namazané h*vnem.. chleba namazané s*flem… viz > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SObrK0DI­uhU

gecco

Zjentku -!!!- kamarády???
Ty bys sežral Fanynku???
😉

zjentek

vona se ptala, který jídlo bychom nevzali do huby, tak za mě- kamarády ..a to může bejt kdejakej kůň a tak, třeba i cizí, ale i ten je kámoš, chápeš? Jakože svět nedělím na moje kámoše a zbytek nepřátelskýho světa ..to dělaj jenom politici a majitelé firem ;q

Agneta

gecco >>> ty Jugarovy červy bych taky zkusila – zapráhnuté v oleji na pánvi a okořeněné mravenci…:DDD

anonym

Já v oleji taky,ale živé neeeee

Mravenec

No pff, nevím jak bych chutnal. 😁

gecco

Moučné červy už jsem i živé zkoušel – no, ne, že bych se po nich ´umlátil´, ale špatné to není…
U takových ´jídel´ je nejdůležitější ´smířit´ se s tím, že se ti mezi zuby něco hejbe (takoví mravenci – ti ´škrábou´ ještě v krku)…
😉

zjentek

červený mravence jedině v domácí slivce- 5deka/litr

Agneta

…ale jak ti chutnal na Islandu ten žralok?
doporučuješ?:DD

zjentek

Agnet a můžu ti taky doporučit mňamku? Tak toho tučnýho tvora, jak máš jako avatara- tak z něj by se dalo čas od času si pěkně ukrojit a ani by nikomu nic neubylo ..na světě ;)

Agneta

Ty lidožroute!!! Náhodou jsem letos byla v jistých oblastech na jižní polokouli kde se to dodnes praktikuje…pokud vím – na východním Borneu je nebezpečno:DDD > tam tě k nim pošlu:DDD

Agneta

…resp. > nebyla daleko od oblastí, kde se to praktikuje…

gecco

O tom žralokovi jsem zatím jen slyšel – ještě jsem na Islandu nebyl – ale docela se těším, jestli to bude to první, co ´nedám´…
😉

Agneta

:DDD

gecco

No, na druhou stranu – až na Island pojedu, vezmu sebou zralé tvarůžky – a uvidíme – ´kdo z koho´…
;-DDD
Jednou jsem je nabídnul – jakožto naši delikatesku, jedné mexičance (nesmělo se jí to říkat, ona byla ´američanka´) – a ta je nezkusila ani s mezcalem…
😉