Avatar uživatele
Agneta

Které jídlo byste nejedli ani za nic?

Já „držkovou“ a „bůček“ :DDD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, marci1, anonym, gecco, Mravenec před 3156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Odpoveď byla označena jako užitečná

Neznám jídlo, které bych ´nedal´…
😉

Su zvědavý – takže zatím jsem ochutnal (snědl) vše, co jsem potkal…
😉

Dršťkovou a bůček vyslověně miluju – a ani tu ´Jugarovu´ porci červů bych na stole nenechal…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Agneta Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já bych asi nedal živé červy,ale dršťkovou a bůček to můžu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nenapadá mne nic, co bych nebyl ochoten alespoň zkusit. Držkovou a bůček mám rád a můžu kdykoli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Za mě jakýkoliv pokrmový tuk na pečivu. 😁 Když je přidán do těsta a z toho třeba chléb tak je to dobré. Ale samotný, k tomu by mě nedostali ani všichni svatí. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jakékoliv kamarády, takže většinou to nejlepší maso ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dršťkovou taky ani za nic. Nevím, jak chutná, možná dobře, ale mě vadí ten její vzhled a ještě jsem si jednou k dršťkám přičichla za syrova. Rozhodně ne ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odik

Co bych nejedl ani za nic? Je spousta jídel, které mi nechutnají, ale pod pojmem „za nic“ si představím, že na tom bude záviset mé přežití (někde ztroskotat a nemít na výběr) … v takovém případě nepohrdnu ničím …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

chleba namazané h*vnem.. chleba namazané s*flem… viz > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SObrK0DI­uhU

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Zjentku -!!!- kamarády???
Ty bys sežral Fanynku???
😉

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

vona se ptala, který jídlo bychom nevzali do huby, tak za mě- kamarády ..a to může bejt kdejakej kůň a tak, třeba i cizí, ale i ten je kámoš, chápeš? Jakože svět nedělím na moje kámoše a zbytek nepřátelskýho světa ..to dělaj jenom politici a majitelé firem ;q

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

gecco >>> ty Jugarovy červy bych taky zkusila – zapráhnuté v oleji na pánvi a okořeněné mravenci…:DDD

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já v oleji taky,ale živé neeeee

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mravenec

No pff, nevím jak bych chutnal. 😁

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Moučné červy už jsem i živé zkoušel – no, ne, že bych se po nich ´umlátil´, ale špatné to není…
U takových ´jídel´ je nejdůležitější ´smířit´ se s tím, že se ti mezi zuby něco hejbe (takoví mravenci – ti ´škrábou´ ještě v krku)…
😉

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

červený mravence jedině v domácí slivce- 5deka/litr

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

…ale jak ti chutnal na Islandu ten žralok?
doporučuješ?:DD

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Agnet a můžu ti taky doporučit mňamku? Tak toho tučnýho tvora, jak máš jako avatara- tak z něj by se dalo čas od času si pěkně ukrojit a ani by nikomu nic neubylo ..na světě ;)

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Ty lidožroute!!! Náhodou jsem letos byla v jistých oblastech na jižní polokouli kde se to dodnes praktikuje…pokud vím – na východním Borneu je nebezpečno:DDD > tam tě k nim pošlu:DDD

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

…resp. > nebyla daleko od oblastí, kde se to praktikuje…

před 3155 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

O tom žralokovi jsem zatím jen slyšel – ještě jsem na Islandu nebyl – ale docela se těším, jestli to bude to první, co ´nedám´…
😉

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

:DDD

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

No, na druhou stranu – až na Island pojedu, vezmu sebou zralé tvarůžky – a uvidíme – ´kdo z koho´…
;-DDD
Jednou jsem je nabídnul – jakožto naši delikatesku, jedné mexičance (nesmělo se jí to říkat, ona byla ´američanka´) – a ta je nezkusila ani s mezcalem…
😉

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek