NoFear

Které je Vaše povolání nebo status?

Napsal bych „Jaké,“ protože to zní přirozeně, ale stejně by mi to bylo do dvou minut opraveno. A Božínku, kdo z Vás nechce odpovědět, neodpoví. Však je to prostý, hele, tak nebrečte.

Jste spokojeni s tím, co děláte? Co byste si zvolili, kdybyste mohli?
P.S. Na jinou varintu už nezbylo pole, tak opět nebrečte. ;)

Nejlepší odpověď
Kepler

Důchodce

Tj. nejvyšší dosažitelný status. Jinak emeritní inženýr chemie, který už z chemie skoro všechno zapomněl.

Další odpovědi
supersonny11

Študent

Zároveň i zaměstnanec a investor. Jsem spokojený, jak se svým VŠ oborem, tak i celkově. Akcie rostly po celý rok, v práci různí noví lidé.
Napsal bych budoucí důchodce, ale až já budu starej, tak na žádné důchody nebude, haha.

zbyndo

Důchodce

A nepomôže mi ani brečať

jáára

Zaměstnanec

I podnikatel. Recyklace plastů nebo restaurace… Jsem spokojenej.

jirka F

Důchodce

Invalidní.Ale i zaměstnanec.

Schluker

Zaměstnanec

Jsem pouhy obycejny zamestnanec v automotive na nevyrobni pozici :) moje prace me bavi, potencial pro budouci karierni postup byse asi taky nasel. Ale nejsem prilis ambiciozni – nepali me dobre bydlo.

da ny

Důchodce

Původní povolání již vykonávat řadu let nemohu (kdybych volila znovu,
vrtla bych se jinam, ale stále ve zdravotnictví).
Jsem ID (3. stupeň), zaměstnanec (HPP i DPP), trochu OSVČ.
Blížím se ke starobnímu důchodu :D

Emefej

Důchodce

Původní povolání do písmene stejné, jako Kepler.

Irenejis

Študent

Justin1

Zaměstnanec

paul1

Důchodce

V důchodu, poměrně spokojen, předtím konstruktér a to bych si rád trošku na pár let zopakoval.

GM

Důchodce

Lgee

Nezaměstnaný; dítě; na podopře, bezdomovec, co se dostal k mobilu,..

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Lajky, bodíky nebo jak tomu říkat, dodám zítra. Dneska už jsem na suchu.

NoFear

A tak proč je ta anketa úplně zpřeházená? Úplně jinak než jsem to napsal…