Rokio

Které je vaše oblíbené roční období a proč? Které naopak nesnášíte?

Mám nejraději jaro, protože je to nejsnesitelnější roční období a nesnáším zimu, protože v zimě je zima a většinou přes ní pořádně nesněží. Léto mám rád, pokud je teplota do 30 stupňů Celsia a není na padnutí.

Jak je to u vás? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám rád všechny roční období,protože jsou podstatou života.

Další odpovědi
Ametyst

Mám ráda, když skončí zima. Ostatní roční období jsou fajn, hlavně podzim se mi líbí.

Malvína

Léto, léto, léto!!! Celý rok bych ho mohla mít. Pořád si říkám, že jsem se měla narodit někde u moře 🙂
Nemusím moc jaro kvůli častým změnám počasí (letos nás planetka obzvlášť zkouší). A podzim je krásný barvami, ale pro mě do jisté míry i depresivní část roku. Zima je fajn, když není příliš dlouhá, a taky ne samá břečka. O vánočním čase pohádka.

zjentek

Babí léto.

jirka F

Já mám nejraději léto krásný čas.Když nejsou velká vedra.

led

V každom ročnom období nájdete čaro. Dokonca aj v daždi, horúčave, suchu, aj mraze.

Marty Koller

Mě se nejvíce líbí jaro a nejvíce nesnáším podzim.

_Bůh_

Mám to poměrně stejně jako Ty.
Mám rád, když není ani příliš zima ani příliš vedro, prostě je příjemně. Takže jaro. Taky mám rád, když prší.
Jsem rád, když se začnou prodlužovat dny, po zimním životě ve tmě.

Kryšpín

Když je mínus 10 až dvacet a fouká větřík nejsou spoluobčané tak bojovní a jsou trochu přikrčeni.