viky22

Které infekční choroby zabrání vydání potravinářského průkazu? Zajímají mě spíše ty méně známé, děkuji

Zdravím, do školy potřebuji zjistit, které všechny infekční choroby zabrání tomu, aby mi vydali potravinářský průkaz…našla jsem jen takové ty závažné jako je žloutenka, aids,…ale určitě existují i nějaké méně závné, třeba kožní apod, ne? Můžete prosím poradit?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny infekční choroby tomu brání. / tuberkuloza, salmonela,z kožních třeba svrab /