Rokio

Které hudební nástroje obvykle najdete na rockovém koncertu?

Když se řekne rockový koncert, které si vybavíte hudební nástroje?

zdroj obrázku: pixabay.com – TheDigitalArtist

Nejlepší odpověď
Kelt

Obvykle bicí, kytary a klávesy elektrické a pak záleží na skupině, které nástroje tam ještě zařadí. Mohou to být dechové nástroje, flétny, trubky, saxofon a pod, strunné nástroje – mandolíny, housle a pod. Ale hlavní je rytmus a tu drží basová kytara a bicí.

Další odpovědi
dubraro

Rocková hudba se dá hrát prakticky na jakékoliv nástroje. Třeba skupina Steve'n'Seagulls hraje na banjo, kontrabas, akordeon, mandolínu, cajón.
Viděl a slyšel jsem hrát rockové hity na niněru.

Malvína

Basová kytara, elektrická kytara, basa, bicí, klávesy, saxofon, ..