kapka

Které hry na pc jsou náročnější na grafiku a které míň?

Existuje nějaký seznam? Jak výkonný pc musí být na assassin screed nebo gta? Minecraft zvladne každý pc?

Nejlepší odpověď
Quimby

Ano, každá hra má své minimální a doporučené požadavky.
Existují například stránky, kam zadáš hru a ona ti zjistí co máš za PC a řekne jestli to rozjedeš.
http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri
Lepší je si teda napsat do googlu „HRA XXX hw requirements“ a zjistit si to přímo podle toho.
Každopádně nove Assasin je prej dost náročněj a maj s tim problémy i na konzolích, GTA je taky celkem náročná hra.
Minecraft běží na Jave, takže na maximum ho nerozjede skoro nic…

Další odpovědi
setapouch

Temer kazda komercni hra ma seznam minimalni a doporucene HW a SW konfigurace.