Elis Pokorná

Které hry jsou podle vás nejlepší?

kromě TS3, Counter Strike a tak to můžou bejt kterékoliv :)

Nejlepší odpověď
quentos

což třeba scrabble :{)> … dlouho nic, pak možná šachy.

Další odpovědi
pepes

Mafia 1 a 2

venkovan

Řekl bych které jsou pohybové, třeba hra na bábu, na schovku, tanec atd.

badisko

Hitman krom prvniho dilu vsecky stoji zato …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hitman_(sé­rie_počítačových_her)#Hit­man:_hern.C3.AD_tri­logie…jedina ktera me fakt bavi..!!

barnajka

Jestli myslíš počítačovou hru, tak mě nejvíc baví onlajnovky Doodle God (všechny díly) + Doodle Devil. Parádní jsou taky logický hry Sugar Sugar a Bantumi (nebo taky Mancala, je to totéž).
Z klasických deskových/stolních her jsou nejlepší Activity, Dostihy a sázky… a pexeso :P

Tw!st

world of tanks, far cry 3, BFBC2, wowko, metin2, killing floor. mám víc oblíbených her ale nemužu si vzpomenout protože jsem je už tak rok nehrál

Beer4Real

Miny, Tetris, Mario

Poklička

Need for Speed Most Wanted nebo Max Payne 3 nebo Call of Duty: Black Ops

Mahoney

Nejlepší hra? Třeba Skyrim, ten mě baví a to ho hraju už skoro rok. Pak třeba GTAčka.

Denasha

Mafia 1. best!

lamforest

Assains creed 3, Minecraft